Вправи для очей



Гімнастика для очей: показання та вправи


Дуже багато інформації учні отримують візуально, тому очі відчувають великі навантаження. Якщо в цей період не виконувати гімнастику для очей, то це згодом може негативно позначитися на фізичному розвитку дитини.  У  неї може почати падати зір, поглибляться й інші проблеми з очима (якщо вони були до цього). Всього цього можна уникнути за допомогою найпростіших вправ.

Гімнастика знімає напругу з очей і тренує очні м’язи

Спеціально розроблені вправи покликані заспокоїти нервову систему учня,  допомогти мозку переробити інформацію, отриману через органи зору, полегшити очам навантаження, дати їм відпочити, зняти втому, уповільнити і навіть зовсім зупинити падіння зору або розвиток астигматизму.



Комплекс вправ № 2




Гімнастика для очей за методикою В.Ф. Базарного


Увага! Вправи з тренажером Базарного виконуються тільки стоячи.
Ефект зняття зорової напруги при заняттях на описаному зоровому тренажері пояснюється тим, що напружена хаотична високочастотна моторика очей переводиться в заспокійливий режим при плавному переміщенні погляду вздовж зорових траєкторій. «Обхід» поглядом фігур на тренажері можна проводити у двох режимах:
1) тільки очима при нерухомій голові і тулубі;
2) з допомогою рухів голови і тулуба в потрібному напрямку, коли очі нерухомі.
Рекомендується робити до 10-12 рухів по кожній траєкторії. Частота таких тренінгів залежить від інтенсивності зорової роботи і психо-емоційного стану людини. Наприклад, у разі необхідності тривалий час концентрувати погляд у близькій точці (малювання, читання тощо) і при відчутті високої психічної напруги слід виконувати вправи кожні 15-20 хвилин.










Немає коментарів:

Дописати коментар